O NÁS

Nadšenie, kvalita, inovácia

MOZOG SA DÁ TRÉNOVAŤ

– A MY SME V TRÉNINGU MOZGU NAJLEPŠÍ!

400+

Študentov na Slovensku

30+

Certifikovaných lektorov

20+

Centier

4

Roky na Slovensku

AMAkids JE NAJVÄČŠIA AKADÉMIA
PRE ROZVOJ INTELEKTU V EURÓPE

Naším cieľom je poskytovať príležitosť pre rastúcu generáciu na celom svete, aby sa mohla učiť a rozvíjať s pomocou metód AMAkids.

Nový prístup k procesu učenia, ktorý sa zameriava na koncentráciu, pamäť, tvorivosť a predstavivosť, logické a analytické myslenie, ako aj na rýchlosť vnímania a efektívnosť spracovania informácií.

Náš svet je teraz oveľa rýchlejší, z každej strany sa na nás valia informácie v obrovských množstvách. Ako uľahčiť deťom, ale aj dospelým ich spracovanie?

V AMAkids máme pokročilé a účinné nástroje na spracovanie veľkého množstva informácií a osvojenie si nových poznatkov i zručností.

Najväčšiu radosť nám robí viesť deti na ceste sebarozvoja a zdokonaľovania už od útleho detstva. So zatajeným dychom sledujeme ich rast a pokroky, pričom ich maximálne motivujeme.

Mentálna aritmetika ako ultimátny tréningový nástroj pre mozog, Memorika na zlepšenie komunikácie a umenia využitia pamäte, Liberika na superrýchle čitanie a aj ďalšie prínosné programy, čo majú hlavu aj pätu.

NÁŠ TEAM

Sme nadšení možnosťou sprevádzať vaše deti na ceste spoznávania ich potenciálu a poskytovať ROZVOJ BEZ HRANÍC.

Sebazdokonaľovanie je pre nás samozrejmosťou a AMAkids je ako naša druhá rodina. Vidíme zmysel v tom, čo robíme a robíme to s láskou, preto máme šťastných a spokojných klientov – vás a  vaše deti!

ČÍM SA ODLIŠUJEME?

NAŠA PRÁCA NÁM DÁVA ZMYSEL A BAVÍ NÁS

Všetky lektorky a lektori AMAkids prešli a prechádzajú náročným tréningom a ďalšími recertifikáciami, aby dokonale pochopili ich študentov a vedeli im na ceste k úspechu pomôcť. To sa dá iba s nadšením a láskou k učeniu (aj k učeniu sa).

NA NAŠICH ŠTUDENTOCH NÁM ZÁLEŽÍ

Motivácia, monitoring a individuálny prístup sú v AMAkids samozrejmosťou. Ako rodičia budete aktívne pracovať s dieťaťom – bez domáceho tréningu totiž nemožno očakávať výsledky! Niektorí rodičia trénujú zároveň s deťmi – budete to aj Vy?

MÁME SPOLOČNÝ CIEĽ A VYSOKÉ NÁROKY

Programy AMAkids sú absolútne prelomové a výsledky sú pri poctivom tréningu zaručené. Veríme, že umenie používať a využívať mozog je absolútne nevyhnuté v dnešnej dobe – a najmä je veľmi zanedbané, priam neexistujúce v našom školskom systéme. Náš cieľ je poskytnúť možnosť trénovať mozog čo najväčšiemu počtu detí, lebo tie sú naša budúcnosť!

HISTÓRIA VÝVOJA AMAkids

2013-2014 – Volodymyr Fedyay a tím odborníkov pretvárajú tradičnú metodiku, v ktorej ďalej rozvíjajú svoje pedagogické myšlienky a prepracúvajú starovekú techniku učenia tak, aby lepšie vyhovovala modernej spoločnosti.

2014-2016 – franšízanti AMAkids otvárajú viac ako 50 centier po celom svete, pričom počet študentov prekračuje 6000 osôb.

2016-2017 – Spoločnosť expanduje do Európy. AMAkids dosiahne globálny rozsah s 300 centrami a viac ako 16 000 študentmi.

APRIL 2017 – AMAkids organizuje prvé online majstrovstvá v mentálnej aritmetike.

2019 – AMAkids otvára centrálu na Cypre.
Spoločnosť začína pôsobiť vo Švajčiarsku, Izraeli, Moldavsku a Turecku, čím sa AMAKids stáva jednou z najväčších globálnych sietí a posúva sa vpred v nadväzovaní nových partnerstiev po celom svete.

2022 – AMAkids má zastúpenie v 20 krajinách, vrátane Slovenska. Máme viac ako 800 centier po celom svete a naďalej úspešne vzdelávame deti a aj dospelých.

NAŠI PARTNERI

NAŠE KURZY

AMAENGLISH

Zábavné doučovanie angličtiny pre deti a teenagerov

MENTÁLNA ARITMETIKA

Mentálne počítanie trénuje rýchlosť vnímania a spracovania informácií, rozvíja obe mozgové hemisféry súčasne prostredníctvom mentálnej vizualizácie výpočtov na abakuse.

AMAMATIKA

Rozvoj logického myslenia, schopnosť analyzovať informácie a vyvodiť racionálny záver. Aritmetika, geometria, finančná gramotnosť, programovanie.

MEMORIKA - ROZVOJ PAMÄTE

Memorika je jedinečná metodika zameraná na rozvoj pamäte a predstavivosti, ale aj komunikáciu a vyjadrovanie sa.

LIBERIKA - RÝCHLE ČÍTANIE

Liberika je jedinečná technika zameraná na rozvoj rýchlosti čítania, vďaka ktorej naši absolventi čítajú 3-5x rýchlejšie.

RUBIKA - SPEEDCUBING

Rubika – Speedcubing je kurz rýchleho riešenia Rubikovej kocky. Priestorová orientácia, algoritmy a zábava.

AMANÁSOBILKA ONLINE

Pomôžeme vášmu dieťaťu naučiť sa tabuľku násobilky rýchlo a bez zbytočnej námahy v 11 lekciách, z ktorćh žiadna nie je rovnaká!

PRÍPRAVA DO ŠKOLY

Všetko pre predškoláka – prvé písmenká, čísla, svet okolo nás vo veselých hrách. Zaistíme bezproblémový prechod do školských lavíc.

MÁTE EŠTE OTÁZKY?

Zanechajte Vaše dáta & radi Vám na všetko odpovieme