PROGRAMY AMAkids PRE NÁSŤROČNÝCH A DOSPELÝCH

MENTÁLNA ARITMETIKA

Ak efektívne trénujeme rýchlosť vnímania a spracovania informácií, rozvíjame obe mozgové hemisféry súčasne. Vďaka najnovším poznatkom už nie je tajomstvom, že naše telo je schopné vytvárať nové neurónové prepojenia a dokonca vytvárať nové neuróny počas celého nášho života.

Prečo je to dôležité? Čím viac prepojení a možností náš mozog má, tým je lepšie pripravený nachádzať riešenia a obchádzať prípadné prekážky. V niektorých krajinách je mentálna aritmetika používaná ako nástroj na prevenciu Alzheimera a demencie.

Mentálna aritmetika AMAkids poskytuje skvelý nástroj, ako udržať náš mozog fit tým najefektívnejším spôsobom.

Od marca 2024 ponúkame 8-týždňové intenzívne kurzy MENTÁLNEJ ARITMETIKY pre dospelých – prvá lekcia je v jednej z našich pobočiek, ostatné lekcie podľa dohody s lektormi – offline alebo online.

 

MEMORIKA - ROZVOJ PAMÄTE

Memorika je jedinečná metodika zameraná na rozvoj pamäte a predstavivosti, ale aj komunikáciu a vyjadrovanie sa.

Okrem mnohých techník používania našej pamäte, budete mať zároveň možnosť znovuobjaviť vašu predstavivosť a zlepšíte sa aj v opise vašich predstáv.

Mnemotechnické pomôcky, technika lokalít, reťaze, matriošky, Napoleonov šatník a mnoho iného – určite vás prekvapí, ako systematizácia spolu so správnou technikou zlepší nielen vašu pamäť, ale aj komunikáciu s okolím.

Od apríla 2024 ponúkame 8-týždňové intenzívne kurzy MEMORIKA pre dospelých – prvá lekcia je v jednej z našich pobočiek, ostatné lekcie podľa dohody s lektormi – offline alebo online.

 

MÁTE EŠTE OTÁZKY?

Zanechajte Vaše dáta & radi Vám na všetko odpovieme