5 dôvodov, prečo by malo Vaše dieťa navštevovať AMAKidsČlánky Akadémia AMAKids | Blog
Rozvoj bez hraníc
+421 948 523 821
info@amakids.sk
11.08.2019
Zdieľať: 3
 • Facebook
2803

5 dôvodov, prečo by malo Vaše dieťa navštevovať AMAKids

Radosť z učenia, vyššie sebavedomie, lepšie študijné výsledky a noví kamaráti? Áno. To je iba krátky zoznam toho, čo všetko AMAkids ponúkne každému, kto vôjde do našich učební. A nebojte sa, nie je to žiadna nuda. Poďme sa na to pozrieť do väčšej hĺbky.

 1. Rozvoj mozgu  

  AMAKids využíva špeciálnu metódu, nazývanú „mentálna aritmetika“, ktorá stimuluje harmonický rozvoj oboch hemisfér a tým dochádza k výraznému rozvoju mentálnych schopností a inteligencie.

 2. Radosť z poznávania

  Nemá Vaše dieťa záujem o učenie? Zhoršili sa jeho študijné výsledky? Nie je škola ako škola a dieťa si spravidla samo nemôže vybrať, do akej bude chodiť. Možno má smolu, že práve v jeho škole sú učitelia, pre ktorých nie je ich práca poslaním. Ťažko potom môžu vo svojich žiakoch prebudiť nadšenie a záujem o vzdelanie. Aj veľmi chytré dieťa tak môže strácať motiváciu. Po pár týždňoch v AMAkids si uvedomí, že poznanie je vlastne veľké dobrodružstvo a samo bude mať záujem o nové a zaujímavé informácie.

 3. Prebudenie talentu

  Kurzy AMAkids pomôžu dieťaťu objaviť a rozvíjať jeho talent. A nemusí to byť len v matematike. Na učebných lekciách sa dieťaťu upevní sebavedomie, uvoľní sa, stratí ostych a nebojí sa prejaviť.

 4. Logické myslenie

  Pomocou mentálnej aritmetiky sa dieťa naučí logicky uvažovať a rýchlo vnímať a spracovávať informácie.

 5. Krúžok, kde sa dieťa zabaví

  Pohyb a zvedavosť k deťom patria a v AMAkids rozhodne nezostávajú sedieť celý čas pri stole. Poskakovanie, pozitívne emócie, zábava a dobrá nálada sú súčasťou každej hodiny. A nielen o tom sa môžete sami presvedčiť na niektorých z našich ukážkových lekciách. Naše rozvojové centrum pozýva všetkých k účasti na prvej ukážkovej lekcii zadarmo.

  Registrácia na www.amakids.sk

Pre viac informácií o rozvrhu a dostupnosti voľných miest v skupinách volajte na tel.
+421 948 523 821 alebo napíšte nám na info@amakids.sk

Želáme vám rozvoj bez hraníc!